Rozlomity klub Košice

miesto kde to naozaj žije lezením , don't stop climbing

    Informácie o lezeckej stene: LEZECKÁ STENA ROZLOMITY
    Facebook profil lezeckej steny: FACEBOOK LEZECKÁ STENA ROZLOMITY
    Facebook profil lezeckého obchodu: LEZECKÝ OBCHOD ROZLOMITY
Dec
20

Výsledky pretekov a nejake fotoss

Pridané uživateľom Jerry

img_2681Na koniec sa zišlo 52 pretekárov a cca 50-tka dalších prizerajúcich sa a rozhodujúcich. V zozname sme narátali 39 mužov a 13 žien, ktorí mali za úlohu absolvovať 22 bouldrov v čase 222 minút.

Do finále postúpilo 5 najlepších žien a 9 mužov. Medzi mužmi nakoniec získal prvenstvo Miloš Nemý pre Matúšom Kostkom a Pištom Bednárom, kde rozhodovalo poradie v kvalifikácii keďže každý z nich dal rovnako jeden top a 4 zóny. Zaujímavo že každý dal top v inom type bouldra a ukázalo sa opäť že nápadité bouldre vedia pekne rozradiť pretekárov. V ženskej kategórií vyhrala Tina Fránikova pred Čižmárovou Katkou a Antalíkovou Lenkou. Tine bol uznaný posledný boulder ako druhý top keď už už držala oboma rukami top a ruplo jej v kolene, nasledovali igelitky plné ľadu, fixovanie , sanitka  …. ale na vyhodnotenie už priskackala aj keď s ofačovanou nohou.

Veľká vďaka patrí Jankovi za postavenie super bouldrov a taktiež jeho pomocníkom, Lakovi, Petovi, Edovi, Duškovi,  jedlo a pitivo za barom nám vo veľkom množsteve zabezpečila Katka. Okolo toho celého pobehoval Jerry a vsetko sa to snažil nejako organizovať …

Psychicky a materiálne nás podporili  Sloger, JPsoftware, Stachema, Hudy Košice, Obchod s dobrým vínom.

ďakujem všetkým zúčastneným a ako obvykle sa tešíme už na budúci rok .

Výsledky tu: KE2012SP2

Jerry

Pridať komentár

Nepodpísané príspevky a komentáre nebudu schválené.

"Hádam si chlap a stojíš za svojim názorom !!!"